Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

 Filter

Barva

Materiál

Úprava

Mincovník

Rozměr

Barva

Materiál

Úprava

Mincovník

Rozměr

Dámské peněženky

Dámské peněženky jsou praktickým pomocníkem, ale mohou se stát i elegantním a módním doplňkem. Na Mercucio najdete kožené peněženky vyrobené z kvalitních materiálů. Vyberte si jednoduché, sportovní, nadčasové nebo elegantní peněženky.

550,00 Kč
359,00
poslední kus
1 040,00 Kč
650,00
poslední kus

Peněženky dámské - stylové a praktické

Dámské peněženky Mercucio potěší každou svou majitelku. Představují nejen praktický doplněk, ve kterém budete mít vaši hotovost, doklady a drobnosti dokonale uspořádané, ale zároveň zaujmou i svým vzhledem. Vybírejte z bohaté nabídky na Mercucio a najděte vaši peněženku snů. Ať se vám už líbí elegantní peněženky, praktické, malé nebo velké, u nás najdete přesně to, co hledáte.

Peněženky Mercucio

Jako kožená galanterie Mercucio se zabýváme jejím prodejem již přes 20 let a dámské kožené peněženky patří do top sortimentu, který jsme za ty roky sestavily a vyšperkovali k přesným potřebám našich zákaznic. Naší nabídkou se určitě nezklamou ani ty nejnáročnější dámy. Obecně jsou nejoblíbenějšími modely nepochybně dámské peněženky v úpravě HUNTER PRINT. Z dlouhých modelů vedou zejména klasické peněženky v měkké úpravě CCA. Z řady středních a krátkých jsou univerzálně oblíbené, například, úprava V.T. nebo peněženky s euromincovníkem. Vybere si opravdu každý!