Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

Mercucio - kožená galanterie

Ptáte se, jak se stane kožená galanterie super koženou galanterií? Na toto neexistuje přesná, a hlavně, krátká odpověď, ale z vlastní zkušenosti vám řekneme, že je to cesta trnitá, klikatá a nikdy nekončí.

Jako mladá ambiciózní slovenská firma jsme začali v úzkém rodinném složení ještě na začátku dekády, která se do dějepisných knih zapsala jako "divoké roky 90te". Své ambice jsme proto museli krotit, protože hlad po různorodých věcech byl po roce 1989 neukojitelný a podnikatelské prostředí nebezpečné. Nicméně, říká se, že všechno zlé je pro něco dobré. Díky této éře a její pozůstatkem jsme si postupně začali uvědomovat, že kvantita vždy půjde na úkor kvality, a proto jsme rok co rok vylepšovali své produkty, až jsme se rozhodli začátkem nového tisíciletí uspořádat neformální soutěž v rámci firmy, v níž se rozhodlo o názvu naší vlastní značky. Jak jinak, tehdy jsme ještě ani netušili, že výsledek tohoto mini referenda nás bude provázet ještě  několik dalších desetiletí. Do roku 2010 jsme se se značkou Mercucio z 90% přeorientovali na kožené zboží, což se výrazně odrazilo na kvalitě výrobků a spokojenosti zákazníků.

Jako firma se specializujeme především na velkoobchod, ale s vyvíjející se dobou jsme přešli i na online prodej pro velkoobchodní zákazníky, ale i pro konečné zákazníky. Jelikož jsme malá rodinná firma, naší obrovskou výhodou je osobní jednání, rychlé dodání (většinou do 24 až 48 hodin) a nonstop zákaznická linka. Každým rokem rozšiřujeme své portfolio - peněženky, opasky, tašky, kabelkyaktovky, o nové módní vychytávky a nové kožené úpravy.

Samozřejmě, záleží nám i na životním prostředí. Kromě dlouholeté tradice recyklace a recyklovaného sběru krabic od zaměstnanců (proto přišla možná právě Vaše objednávka v krabici od bot 😊), máme rozjetých několik dalších zelených projektů, díky kterým se nám v nejbližších letech podaří snížit objem odpadu na téměř polovinu. Vedení naší firmy je otvorené dobrým ekologickým nápadem od zaměstnanců, jakož i od zákazníků.

Velkoobchodní odběr

Pokud jste obchodník, který vlastní provoz nebo eshop a má zájem oživit své portfolio o kožené dámské peněženky, pánské peněženky nebo další kožené výrobky, můžete nás kontaktovat telefonicky nebo mailem, nebo se můžete rovnou zaregistrovat a prohlédnout si ceník našich produktů. Návod k registraci najdete v sekci velkoobchod. Kromě běžného velkoobchodního odběru nabízíme i peněženky a kožené crossbody tašky s motivem pro rybářské a lovecké obchody, armyshopy a obchody s tematickým zbožím.

Pokud jste reklamní agentura nebo velká firma, která hledá dárkové kožené výrobky ve větším množství, kontaktujte nás a my Vám udělíme přístup do velkoobchodního ceníku. V nabídce jsou embosované nebo laserové motivy.


Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Tým Mercucio