Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

 Filter

Cena

Barva

Materiál

Úprava

Styl

Cena

Barva

Materiál

Úprava

Styl

Pánské kožené opasky - z pravé kůže - k riflím i k obleku

Pánské kožené opasky mají praktickou funkci, ale nemusí to skončit jen u ní. Pokud si vyberete ten správný kožený pásek, uvidíte, jak moc se vzhled vašeho oblečení změní. Pánské kožené pásky jsou jedním z nejdostupnějších kožených doplňků pro muže. V naší nabídce naleznete džínové pásky, oblekové opasky a klasické opasky do elegantních kalhot. Pásky jsou v různých šířkách od 3 až po 4 cm. Prostě ideální pro všechny muže.

Pánský kožený opasek

Opasek do kalhot je důležitým doplňkem pánského oblečení. Vkusně zvolený opasek pozvedne celkový outfit a mluví o vkusu majitele. Podívejte se na naše pánské kožené opasky. U nás najdete pánské pásky k oblekům i opasky pro běžné nošení.

Riflové pásky

Riflové pásky jsou nedílnou součástí šatníku každého muže. Právě tomuto typu opasků se věnuje zvláštní pozornost, jelikož se používají téměř každý den, a proto musí být obzvláště pevné a kvalitní. Tento typ pásků je šířkou přizpůsoben poutkům v džínách, takže i proto se nazývají riflové pásky. Máte-li raději elegantní módu, můžete vsadit na koňakovou kůži s lesklou stříbrnou barvou. V případě, že se rádi oblékáte minimalisticky, určitě upřednostněte hladký pásek před prošitým. Na prázdno neodejdou ani muži, kteří si potrpí na kvalitní pásky z přírodní kůže.

Elegantní opasky

Opasky do elegantních kalhot jsou další zvláštní kategorií u mužů. Elegantní pánské kožené pásky poznáte podle toho, že jsou tenčí než džínové pásky. Zatímco džíny jsou přizpůsobeny na opasky široké 4 cm, elegantní kalhoty nabízejí prostor páskem širokým pouhých 3 až 3,5 cm. V nabídce naleznete elegantní pánské opasky s plnou přezkou, které jsou nejvhodnější do obleku, ale i opasky s obyčejnou přezkou. Kromě toho si můžete vybrat z různých barevných variací, od klasicky černé přes stylovou hnědou až po sytě-modrou.