Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

 Filter

Cena

Barva

Materiál

Úprava

Styl

Cena

Barva

Materiál

Úprava

Styl

Pánské opasky

Pánské kožené opasky mají praktickou funkci, ale nemusí to skončit jen tam. Pokud si vyberete ten správný, uvidíte, jak moc se vzhled vašeho oblečení změní. Kožené pásky jsou jedním z nejdostupnějších kožených doplňků. V nabídce naleznete džínové pásky, oblekové opasky a klasické opasky do elegantních kalhot. Pásky jsou v různých šířkách od 3 až po 4 cm.

500,00 Kč
380,00
posledné 3 ks

Riflové pásky

Riflové pásky jsou nedílnou součástí šatníku každého muže. Právě tomuto typu opasků se věnuje zvláštní pozornost, jelikož se používají téměř každý den, a proto musí být obzvláště pevné a kvalitní. Tento typ pásků je šířkou přizpůsoben poutkům v džínách, takže i proto se nazývají riflové pásky. Máte-li raději elegantní módu, můžete vsadit na koňakovou kůži s lesklou stříbrnou barvou. V případě, že se rádi oblékáte minimalisticky, určitě upřednostněte hladký pásek před prošitým. Na prázdno neodejdou ani muži, kteří si potrpí na kvalitní pásky z přírodní kůže.

Elegantní opasky

Opasky do elegantních kalhot jsou další zvláštní kategorií u mužů. Elegantní pásky poznáte podle toho, že jsou tenčí než džínové pásky. Zatímco džíny jsou přizpůsobeny na opasky široké 4 cm, elegantní kalhoty nabízejí prostor páskem širokým pouhých 3 až 3,5 cm. V nabídce naleznete elegantní pánské opasky s plnou přezkou, které jsou nejvhodnější do obleku, ale i opasky s obyčejnou přezkou. Kromě toho si můžete vybrat z různých barevných variací, od klasicky černé přes stylovou hnědou až po sytě-modrou.