Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

Kvalitní kožená peněženka s vnějším zapínáním vyrobená z pravé kůže. Peněženka je ozdobena dvojitým obšitím, což podtrhuje tvar peněženky. Vnitřek, tak i vnější strana, má zapínání, takže pokud preferujete zapínání, tento model je pro vás jako stvořený. Peněženka obsahuje 7 přihrádek na karty a doklady, a dokonce i několik průhledných přepážek, které jsou vhodné pro fotky. Mincovník je dostatečně prostorný i pro větší objem mincí. Tento prostor může být zvětšen o jednu zipovou přihrádku uprostřed peněženky. Bankovky si můžete uložit do dvou přihrádek na bankovky nebo si je můžete schovat do tajných univerzálních přihrádek.

Členění peněženky:
- 7 přihrádek na karty
- 3 průhledné přihrádky na fotky nebo doklady
- 2 vnitřní univerzální přihrádky
- 1 velký mincovník
- 1 zipová složka
- 2 přepážky na bankovky

Postupem času jsme se rozhodli rozšířit naši nabídku a přirozenou volbou byla znamení zvěrokruhu. Takzvaný zodiak je častou (a dobrou) volbou lidí, kteří hledají originální dárek, což by splnil povinnost nejen darování, ale také potěšení a významu. S čím dál větší popularitou esoteriky a duchovna lidé začali přikládat více význam hvězdám a spojovat si je s životními událostmi. Proto peněženky s motivy zvěrokruhu zaručeně obdarovaného potěší. A i když nehledáte zrovna astrologický motiv, ale něco praktického, peněženka s motivem splní i tuto podmínku svým praktickým využitím.

Tato peněženka je vyrobena z hovězí kůže v úpravě hunter a je velmi populární u lidí, kteří mají rádi rustikální a přírodní styl. Kůže je zpracována a barvena podobným způsobem jako semiš, a tedy zachovává si poněkud drsný povrch. Jednou z typických vlastností pro peněženky z kůže hunter je to, že aktivním používáním se díky olejovému základu vytvoří patina, což znamená, že peněženka přirozeně ztmavne. Samozřejmou součástí tohoto typu kůže je její nedokonalý charakter, díky kterému je každá jedna peněženka odstínově unikátní, a tudíž je velmi obtížné zachytit jeden univerzální odstín nebo dokonce dokonalý povrch bez přirozených „fleků".

Posledný produkt

Pánská peněženka MERCUCIO natural vzor 35 znamení váhy 2911927

Šikovná kožená peněženka s originálním vozorem.

Kód produktu: 2911927-35-09

Značka: Mercucio

Rozmery: 12 cm x 9,5 cm x 3 cm

Barva: natural

Materiál: pravá kůže (hovězí)

Úprava: HUNTER

Zapínání CZ: na patent

 
700,00

poslední kus

Koupit
+