Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

Pánské peněženky – trendy roku 2023

Přinášíme pokračování článku o našich eshopových trendech roku 2023. Zmínili jsme, že dámská móda je velmi proměnlivá a podléhá několika faktorům, ale pánská móda, zvláště pokud mluvíme o kožených doplňcích, se mění mnohem pomaleji a nejednou si zachovává prvky dlouhá léta. Ať už je to způsobeno tím, že muži nemají rádi změny nebo tím, že dokážou nosit své kožené doplňky donekonečna, v každém případě jsou muži velmi vděčnými zákazníky.

TOP 3. Zapínání, důležitá součást

Důvodů, proč se tato pánská peněženka umístila na třetím místě, je mnoho. Jedním z nich je jistě fakt, že peněženka představuje klasiku. Klasickou velikost, klasické složení a klasické pánské barvy. Druhým zaručeným důvodem je důležitá součást – vnější zapínání.

Peněženka se skládá z několika důležitých oddělení. Oddělení na peníze nabízí až dvě přihrádky na bankovky, což je častokrát při výběru peněženky klíčová a samozřejmě velká kapsa na mince rozdělená na dvě části. Nemusíte se bát, že v dokladovém oddělení budete mít málo místa, protože v peněžence umístíte až 10 karet. S tak praktickým vybavením není co divit, že muži tento kožený doplněk natolik zbožňují, že ho protlačili až na třetí místo.

TOP 2. Malá, kompaktní a super praktická

Kdo by to byl řekl, že mezi první tři místa se umístí i něco tak malého, možná trochu i přehlédnutelného, jako je takzvaná dolarovka? My ne, ale přece je tady. S hrdostí tato mini náhrada klasické peněženky zaujala druhé místo v našem žebříčku. A zaslouženě.

Dolarová peněženka nabízí praktickou sponu na papírové peníze. Úkolem peněženky tohoto typu je uschovat co nejvíce papírových peněz, ale jelikož euro je měna, při které se bez pár drobných prostě neobejdeme, model nabízí i prostor na mince. Rozhodujícím faktorem, který vystřelil dolarovku až na druhé místo v oblíbenosti je něco, v čem se shodneme i my i naši zákazníci - kvalitní, měkká a na dotek příjemná kůže.

TOP 1. Zasloužená jednotka

Kromě toho, že tento model nabízíme také v originální verzi s laserovým nebo vtisknutým obrázkem, najdete peněženku i čistou. Model sice na trhu není příliš dlouho, ale i za tu dobu stihl projít vývojem, který jsme přizpůsobili požadavkům zákazníků.

Naše jednotka první poloviny roku 2023 nabízí oddělení pro karty a peníze. To, co ji činí však výjimečnou jsou do oblouku vyříznuty přihrádky na karty. Někomu to může přijít jako banalita, ale právě tyto přihrádky zcela mění dojem z peněženky. Dovolíme si tvrdit, že právě tento rys vystřelil peněženku na první příčku oblíbenosti.