Zadajte e-mailovú adresu pre váš účet, na ktorú dostanete e-mail s pokynmi na zmenu hesla.


Zapomenuté heslo.

Na Vaši e-mailovou adresu byly úspěšně odeslány přihlašovací údaje.

4 výhody kožených batohů pro vysokoškoláky

Pokud máte za sebou maturitu a chystáte se poprvé vkročit na půdu vysoké školy, jistě chápete, že jde o výraznou změnu ve vašem životě. Vaše univerzitní putování už nevyžaduje batoh narvaný učebnicemi a sešity. Většinou si vystačíte s notebookem, poznámkovým blokem a kartou do knihovny. To vše se vejde do elegantních kožených batohů. Jaké jsou jejich výhody?

Univerzální elegance

Pokud hledáte elegantní a praktické zavazadlo pro akademický rok, kožený batoh je tou pravou volbou. Řemeslně zpracovaná kůže sebou nese známku trvanlivosti a luxusu. S koženým batohem doplníte ním neformální oděv, ale nepůsobí jako pěst na oko ani k elegantním šatům, kostýmku či saku.

Dostatečně prostorný batoh

Při výběru batohu na univerzitu se nejedná pouze o módní vzhled. Různé přihrádky a organizátory umožňují efektivní uspořádání všech potřebných věcí. Od polstrované přihrádky na notebook po pořadač na tužky. Zároveň ale tyto batohy nejsou přehnaně velké a hamatné.

Kvalita s výdrží

Kožené batohy jsou výsledkem precizního řemeslného zpracování. Kvalitní hovězí kůže je odolná vůči opotřebení, a pokud ji věnujete pravidelnou péči, vydrží vám dlouhá léta. S přibývajícím věkem se kůže navíc proměňuje a získává osobitou patinu, která dělá z každého kousku originál.

Pohodlí

Nosit batoh každý den by nemělo být bolestivé. Ergonomický design kožených batohů poskytuje optimální pohodlí a podporu. Díky nastavitelným ramínkům si nastavíte potřebnou délku snadno a rychle.

Kožený batoh je nejen módním doplňkem, ale i investicí do řemeslného kousku, který se stane součástí vašeho stylu, a to nejen v univerzitních posluchárnách. Podívejte se do naší nabídky kožených kabelek a batohů a pořiďte si praktický a nadčasový doplněk vašeho šatníku.